ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک ، برای هر کسب و کاری!

تولید محتوای ویدیو رو میشه پدیده دیجیتال مارکتینگ قرن در نظر گرفت. این روش کارایی خودش رو بارها و بارها در تمام شبکه های اجتماعی (مثل اینستاگرام) به ما و به تمام مخاطبان نشون داده. این روزها یکی از کارا ترین راهها برای بهتر و بیشتر دیده شدن و ایجاد یک حرکت بزرگ در فروش یا ارائه خدمات، تولید محتوای ویدیویی هست. این روش میتونه مخاطب های بالقوه شما رو به مشتریان دائمی محصول یا خدماتتون تبدیل کنه!

ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی یکی از بهترین روش ها برای بازاریابی و تبلیغات یک محصول و یا یک خدمته. با یک نگاه گذرا به شبکه های اجتماعی و میزان مخاطبانشون میشه گفت که ساخت تیزر موشن گرافیک و تولید محتوا ویدیویی این روزها به شدت پر طرفداره. دیدگاه مردم خیلی تغییر کرده و اکثر مخاطبان علاقمند هستن که بجای خوندن مطالب طولانی، یک ویدیو کوتاه رو نگاه کنن و هم لذت ببرن و هم مطالب آموزنده یاد بگیرن.

هزینه ساخت موشن گرافیک به نسبت تیزر تبلیغاتی رئال بسیار کمتره و میتونه راهی سریع به سمت فروش بیشتر محصولات و خدمات شما باشه. گروه تیوی میوی یک هدف بزرگ و مهم داره  و اون چیزی نیست جز اینکه همه افراد با هر سطحی از فعالیت بتونن به راحتی محتوای ویدیویی تولید کنن و از این طریق به کسب و کار خودشون رونق بدن.

سریع نمونه کار موشن گرافیک ببین!
سفارش از طریق سایت (خرید آنلاین)
سفارش ساخت موشن گرافیک ( ازطریق واتساپ)

انواع محتوا ویدیویی

درواقع موشن گرافیک ها رو میشه به انواع مختلف تقسیم بندی کرد. از مهم ترین اونها میشه موارد زیر رو نام برد:

  • دو بعدی یا فلت (Flat Motion Graphics)
  • سه بعدی (3D Motion Graphics)
  • ساخت لوگو موشن (Logo Motion)
  • تیزر طراحی موشن گرافیک (Motion Graphic Promotional Video)
  • توضیحی (Explainer)
مشاوره رایگان ساخت موشن گرافیک در واتساپ
ساخت موشن گرافیک

نمونه کار موشن گرافیک استودیو تیوی میوی