شرایط و مقررات تیوی‌میوی(قرارداد ها)

امور قراردادها

شرایط و قوانین خرید بسته و فعالیت در سایت تیوی‌میوی

کاربر عزیز تیوی‌میوی سلام!

لطفا با مطالعه دقیق این صفحه، از قوانین و شرایط فعالیت در سایت تیوی‌میوی اطلاع دقیق کسب نمایید.

لطفا توجه داشته باشید که با خرید هر بسته از تیوی‌میوی، مشمول رعایت این قوانین خواهید بود .

ماده اول – قرارداد ها:

تمامی قرارداد های استودیو تیوی‌میوی در قالب خرید بسته های خدماتی صورت میگیرد. بسته های خدماتی با توضیحات کامل در بخش فروشگاهی در دسترس علاقمندان قرار گرفته اند که با تکمیل خرید آنها، بلافاصله بسته مورد نظر در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت و خدمات مشخص شده در توضیحات هر بسته بطور کامل اجرا شده و تحویل مشتری خواهند شد. لذا خارج از مطالب مندرج در این برگه، قرارداد دیگری با مشتریان محترم استودیو منعقد نخواهد شد و خرید هر بسته خدماتی، به منزله تایید این برگه(بعنوان قرارداد) خواهد بود .

ماده دوم – موضوع قرارداد:

تولید محتوای تصویری(تیزر-عکاسی) و خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ

ماده سوم – مدت قرارداد( تعهدات متقابل)

مدت انجام هرکدام از خدمات استودیو تیوی‌میوی در توضیحات هریک از بسته ها بطور دقیق مشخص شده اند. مدت های مشخص شده در بسته بطور دقیق محاسبه گردیده اند و در صورتی که در مدت زمان قید شده، بدون دلیلی موجه(بدون شرایط فورس ماژور) موضوع قرارداد به مشتری محترم تحویل نگردد، استودیو تیوی‌میوی بر طبق سند حاضر متعهد میگردد که علاوه بر تحویل موضوع قرارداد(خدمات کامل بسته خریداری شده توسط مشتری) در کوتاه ترین زمان ممکن، تمام مبلغ پرداخت شده توسط مشتری محترم را به ایشان عودت نماید . ضمنا خریدار بسته نیز متعهد میگردد که شرایط لازم را برای تسهیل امور اجرایی قراردادها فراهم نماید.

ماده چهارم – مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت:

تمامی هزینه ها در صفحه فروشگاه استودیو تیوی‌میوی و در پایین هر بسته مشخص و اعلام گردیده اند و تمام پرداخت های مشتریان گرامی، صرفا از طریق درگاه پرداخت آنلاین ( متصل به سامانه امن زرین پال) انجام میگردند لذا هیچگونه هزینه اضافی بابت هیچ کدام از خدمات تیوی‌میوی از مشتریان دریافت نخواهد شد. لازم به ذکر است در مورد برخی از تولیدات(عموما تولیداتی که در خارج از تهران فیلم برداری/عکاسی میگردند) مبلغ ایاب ذهاب به محل اجرا(آفیش) با ارایه فاکتور معتبر از مشتریان محترم دریافت میگردد.

تبصره (1) نوع پرداخت: پرداخت ها در سایت استودیو تیوی‌میوی صرفا از طریق درگاه پرداخت رسمی استودیو در سامانه امن زرین پال بصورت آنلاین صورت می گیرند و مشتریان محترم استودیو قادر خواهند بود یکی از دو روش زیر را برای پرداخت انتخاب نمایند :

نوع اول: پرداخت تمام مبلغ یک بسته و تکمیل خرید

نوع دوم: پرداخت 50 درصد از مبلغ یک بسته در ابتدا و الباقی مبلغ زمان تحویل محصول

لازم به ذکر است انتخاب هرکدام از این دو روش پرداخت، تفاوتی در نحوه و کیفیت اجرای قرارداد ایجاد نخواهد کرد.

ماده پنجم –  تعهدات استودیو تیوی‌میوی

– استودیو تیوی‌میوی متعهد می‌گردد که خدمات موضوع قرارداد را در مدت تعیین شده بدون وقفه ارائه دهد.

– استودیو تیوی‌میوی متعهد می‌گردد که ارائه پشتیبانی توسط تیم تیوی‌میوی در ساعات اداری( و در شرایط فورس ماژور بصورت تمام وقت) انجام گیرد.

– استودیو تیوی‌میوی متعهد می‌گردد که موضوع قرارداد، براساس شاخص‌های ذکر شده در بسته های ارایه شده و نیز در جلسات احتمالی با بالاترین کیفیت انجام گیرد.

– استودیو تیوی‌میوی متعهد می‌گردد که مدارک و اطلاعات کارفرما در نزد وی محفوظ و محرمانه باقی بماند.

ماده ششم – تعهدات مشتری

مشتری متعهد می گردد طبق ماده (4) قرارداد مبلغ مذکور را به استودیو تیوی‌میوی پرداخت نماید.

مشتری مسئول تمام اطلاعات و محتوای موجود در سایت و شبکه‌های اجتماعی خود بوده و استودیو تیوی‌میوی هیچ گونه مسئولیتی درباره از بین رفتن محتوا، پاسخ‌گویی به مراجع ذیصلاح یا استفاده غیرمجاز سایرین در این رابطه نخواهد داشت.

ماده هفتم – اختلافات

در صورت بروز اختلافات ناشی از اجرای مفاد این قرارداد و یا تعبیر و تفسیر مندرجات آن ، بدوا سعی خواهد شد که مورد اختلاف از طریق مذاکره مستقیم حل و فصل گردد. در صورت عدم توافق مورد اختلاف یک هیئت 3 نفره مرکب ازطرفین قرارداد و داور مرضی الطرفین، مورد یا موارد اختلاف را بررسی و مورد حل و فصل قرارخواهند داد. تصمیم متخذه توسط این هیئت برای طرفین قرارداد لازم الاجرا بوده و مطابق آن رفتار خواهد شد. درغیر اینصورت به مراجع قضایی ارجاع داده می شود.

ماده هشتم – بازبینی و تدوین

استودیو تیوی‌میوی متعهد میگردد که در چهارچوب بند های مندرج در این قرارداد و نیز با توجه به بسته های فروخته شده در فروشگاه(نظیر مدت زمان کلیپ های درخواستی) پس از تحویل فایل اصلی محتواهای تولید شده به کارفرما حداکثر تا 4 مرتبه نسبت به بازبینی و تدوین دوباره محتوای تولیدی با توجه به نظر کارفرما اقدام نماید. این بازبینی ها شامل بازبینی در چینش تصاویر یا موسیقی های استفاده شده( در کلیپ های تصویری) و یا موضوعاتی از این قبیل خواهند بود. بدیهی است تغییرات اساسی ( نظیر تصویر برداری مجدد در تیزر های تصویری) مشمول این بند نخواهند بود و کارفرما موظف است در صورتی که نیاز به نظارت بر این قبیل از موضوعات فنی را احساس میکند، در حین تولید ( مثلا در حین فیلم برداری ) نظرات خود را بیان دارد فلذا پس از انجام بخش های اصلی قرارداد ( مثلا صدابرداری و فیلم برداری) کارفرما نمیتواند درخواست باز تولید آنها را در قالب این بند از قرارداد مطرح نماید.

ماده نهم – شرایط فورس ماژور

در صورت بروز هر گونه موارد فورس ماژور و پیش بینی نشده ، به مدت این قرارداد افزوده خواهد شد. موارد فورس ماژور به تفکیک مورد در جلساتی با مشتری حل و فصل خواهند شد و استودیو تیوی‌میوی تلاش خواهد کرد تا در کمترین زمان و با بهترین کیفیت ممکن(نسبت به شرایط ورس ماژور پیش آمده) محصول نهایی را به مشتری تحویل نماید.

ماده دهم – مکاتبات

کلیه مکاتبات بین مشتری و استودیو تیوی‌میوی به نشانی مندرج در وبسایت تیوی‌میوی به آدرس tvmewe.com صورت خواهد گرفت و هر گاه یکی از طرفین قرارداد نشانی و یا نماینده رسمی خود را طی مدت این قرارداد تغییر دهد بایستی موضوع را کتبا و یا از طریق تلفن و یا از طریق تیکت(در سایت) به طرف دیگر ابلاغ نماید و تا زمانیکه حسب اعلام طرف دیگر نشانی جدید واصل نگردیده ، کلیه نامه ها واوراق و مکاتبات و اقلام درخواستی به نشانی قبلی مشروح فوق ارسال و تماما ابلاغ شده خواهد گردید.

ماده یازدهم – فسخ قرارداد

با توجه به این که قرارداد ها با مشتریان گرامی تیوی‌میوی صرفا از طریق خرید بسته منعقد میگردند( خرید بسته به منزله اعلام تایید بر قرارداد حاضر است) لذا فسخ این قرارداد ها به هیچ عنوان از طرف استودیو تیوی‌میوی صورت نخواهد گرفت و استودیو تیوی‌میوی متعهد میگردد که در صورت تکمیل پرداخت و خرید بسته توسط مشتری، خدمات مندرج در توضیحات بسته را بطور کامل ارایه نماید. لیکن اگر در شرایطی، مشتری پس از خرید یک بسته و تکمیل پرداخت آن(قبل از اجرای موارد مندرج در بسته) تمایل به فسخ قرارداد داشته باشد، استودیو تیوی‌میوی متعهد میگردد که ظرف مدت 5 روز از تسویه حساب(خرید بسته) تمام مبلغ پرداخت شده مشتری را ( منهای 9%) به ایشان عودت نماید.

ماده دوازدهم – قانون حاکم

قانون حاکم بر این قرارداد و یا مواردی که در این قرارداد ذکر شده است ، قوانین و مقررات جاری کشور جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. این قرارداد در 11 ماده ،2 تبصره ، بدون پیوست و  در یک نسخه  جهت ارائه در وبسایت تیوی‌میوی به نشانی tvmewe.com تنظیم گردیده است. خرید هرگونه بسته از سایت تیوی‌میوی به منزله قبول شرایط مندرج در این قرارداد است.

بازگشت به صفحه اصلی